poniedziałek, 17 grudnia 2018

Autorzy bloga Giełdowy Leszcz i jego Sensei są jak Yin i Yang


Image result for yangWitam serdecznie. 


Część czytelników prawdopodobnie wie a inna część się domyśla po tytule, że blog Giełdowy Leszcz i jego Sensei jest prowadzony przez dwie osoby. Więc cała koncepcja bloga opiera się na barkach dwóch autorów podzielających czasem spójne a czasem sprzeczne poglądy i filozofię dotyczącą inwestowania.

Jako aktywni inwestorzy mamy bardzo dużo materiałów i przemyśleń a blog jest takim miejscem gdzie czasem udaje się podzielić jakąś ideą. To swego rodzaju osobisty dziennik do którego trafiała kropla w morzu przemyśleć.

Koncepcja bloga to koncepcja dwóch inwestorów, którzy chcieli się wspólnie rozwijać w sferze inwestowania i zapisywać czasem swoje myśli tak aby udało się do nich wrócić w przyszłości.

Jako, że niestety utraciłem kontakt ze współautorem, Giełdowym Leszczem, koncepcja bloga w dniu dzisiejszym traci na ważności. Musiałbym przemianować bloga na "sensei" czego oczywiście nie uczynię.

Zamierzam dalej inwestować, współpracować z innymi blogami, publikować materiały w innych mediach. Jednak ... obecnie blog jest zawieszony.

Giełdowy Leszcz i jego Sensei mógłby wrócić na polską blogosferę ... ale tylko pod warunkiem gdyby udało się odzyskać kontakt z brakującym elementem "yin yang" bloga ... Giełdowym Leszczem.

Dziękuję wszystkim którzy się interesowali jakimikolwiek wpisami z bloga.

Sensei

3 komentarze:

  1. Szkoda. Ten blog był dla mnie inspiracją

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, wielka szkoda!:( Moze jednak Giełdowy Leszcz gdzies sie jednak kiedys odnajdzie? - trzymam kciuki i dziekuje za wiele przydatnych wpisow.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czekam na pierwszy samotny artykuł

    OdpowiedzUsuń